Жінок Корюківщини привітали з міжнародним святом

06.03.2020

Урочистості з нагоди весняного жіночого свята відбулися в міському будинку культури 6 березня.

Всіх присутніх на заході вітали зі сцени міський голова Ратан Ахмедов, голова районної ради Віктор Чернуха. Вони відзначили постійну допомогу та підтримку жінок у питаннях соціально-економічного, громадського та культурного розвитку Корюківщини, побажали найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, успіхів у роботі, щастя, любові та добра.

За високі професійні досягнення в роботі чи у громадській діяльності жінок району відзначено Почесними грамотами обласної ради, міської ради, районної державної адміністрації та районної ради. Продовжити читання “Жінок Корюківщини привітали з міжнародним святом”

Скликається чергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання

05.03.2020

19 березня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження підписав міський голова 05 березня.

На розгляд сесії виносяться питання:
– Про внесення змін до  рішення  тридцять першої сесії  Корюківської  міської ради сьомого  скликання  від 17.12.2019 року «Про міський бюджет на 2020 рік». Продовжити читання “Скликається чергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання”