Працівників комунальних підприємств привітали з прийдешнім професійним святом

13.03.2020

17 березня професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Напередодні міський голова Ратан Ахмедов та заступник міського голови Олександр Биков привітали трудові колективи комунальних підприємств «Благоустрій», «Корюківкаводоканал», «Убідьське» та Корюківської ЖЕК. Продовжити читання “Працівників комунальних підприємств привітали з прийдешнім професійним святом”

12.03.2020

На черговому засіданні виконавчого комітету, 12 березня, заслухали звіти керівників комунальних підприємств про роботу у 2019 році. Також, з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції на території громади, рішенням виконкому вводяться обмежувальні заходи в закладах освіти і культури, місцях масового скупчення людей з 12 березня по 3 квітня включно. Продовжити читання “Про підсумки роботи комунальних підприємств, запровадження обмежувальних карантинних заходів та бюджетні питання – на черговому засіданні виконкому”