До уваги відвідувачів! Державна міграційна служба інформує

23.03.2020

З метою недопущення поширення корона вірусної інфекції COVID-19 та відповідно до затверджених Урядом заходів, підрозділи ДМС переведено на максимальне використання засобів дистанційного запису до електронної черги – за допомогою попереднього запису на офіційному веб-сайті ДМС.

ДМС закликає усіх своїх відвідувачів – і громадян України, і іноземців та осіб без громадянства – утриматися від відвідування підрозділів ДМС без нагальної потреби!

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування підрозділу ДМС, просимо дотримуватися наступних рекомендацій щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

користуватися захисною маскою;

обробляти руки на вході до ДМС антисептичними засобами;

по можливості, черга в підрозділі ДМС – не більше 3-х осіб, інші – на вулиці;

в приміщенні дотримуватись безпечної відстані (щонайменше 1,5 метри);

уникати контакту з усіма хто має гарячку та кашель.

ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворим на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення корона вірусом, просимо вас залишатися вдома та утриматися від відвідування підрозділів ДМС!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: якщо ваш паспорт готовий до видачі, то звертатися до органів ДМС для його отримання під час карантину не обов’язково, адже паспорті документи зберігаються у підрозділах протягом одного року.

Заздалегідь просимо з порозумінням поставитися до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності!

Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.

19 березня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання

Графік сходів громадян у населених пунктах Корюківської міської територіальної громади у 2020 році

Березень 2020
« Лют