Міністр розвитку громад і територій відвідав об’єкт «Великого будівництва» у Корюківці

30.04.2020

Сьогодні, 30 квітня, в рамках робочої поїздки до Чернігівської області, Корюківку відвідав Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов спільно з головою облдержадміністрації Андрієм Прокопенком. Міністр ознайомився з ходом реконструкції Корюківської ЗОШ №1, яка реалізовується в рамках Всеукраїнської державної програми «Велике будівництво».

В ході візиту було обговорено проблемні питання фінансування робіт в умовах невиконання державного та місцевого бюджетів. Завершити реконструкцію школи планується до кінця поточного року, сума фінансування на поточний рік запланована в розмірі майже 30 млн. грн, загальна вартість проєкту – 79,3 млн. грн.

Також в рамках програми «Велике будівництво» у Корюківці заплановано реалізувати ще два об’єкти – це будівництво футбольного стадіону зі штучним покриттям та трибунами, вартістю майже 9 млн. грн та капітальний ремонт приймального відділення Корюківської лікарні, вартістю понад 7 млн. грн.

У ході зустрічі міський голова Ратан Ахмедов озвучив Міністру проблемні питання функціонування централізованого теплопостачання у малих містах та необхідності державної програми з відновлення всієї критичної інфраструктури.

Квітень 2020