Скликається чергова тридцять шоста сесія міської ради сьомого скликання

15.05.2020

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження підписав міський голова 13 травня.

На розгляд сесії виносяться питання:

– Про звіт про виконання міського бюджету за перший квартал 2020 року. Продовжити читання “Скликається чергова тридцять шоста сесія міської ради сьомого скликання”

15.05.2020

13 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад п’яти областей, у тому числі, Чернігівської. Відтак, затверджені перспективні плани вже мають 17 областей. Продовжити читання “57 ОТГ замість 22 районів: Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Чернігівщини”