Відбулася 36 сесія міської ради сьомого скликання

29.05.2020

39 питань порядку денного розглянули депутати міської ради на засіданні 28 травня.

Були прийняті рішення з ряду бюджетних питань. Зокрема, затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал поточного року. Внесли зміни до міського бюджету, в частині затвердження виділених додаткових трансфертів міському бюджету, а саме: Продовжити читання “Відбулася 36 сесія міської ради сьомого скликання”

Адмінкомісія притягнула до адміністративної відповідальності вісьмох громадян

29.05.2020

Адміністративною комісією, що діє при виконкомі міської ради, на засіданні 28 травня було розглянуто 8 справ про притягнення до відповідальності осіб, які вчинили адмінправопорушення.

Четверо громадян отримали штрафи (по 51 та 119 грн.) за здійснення неправдивого повідомлення до поліції (відповідно до ст.183 КУпАП). Продовжити читання “Адмінкомісія притягнула до адміністративної відповідальності вісьмох громадян”