До уваги жителів громади!

21.05.2020

На виконання статей 10, 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості щодо визначення обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування «План зонування території с. Наумівка Корюківського району Чернігівської області» (розробник ДП «ДІПРОМІСТО», м. Київ), Корюківська міська рада оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «План зонування території с. Наумівка Корюківського району Чернігівської області» (розробник ДП «ДІПРОМІСТО», м. Київ).

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «План зонування території с. Наумівка Корюківського району Чернігівської області».

Із зауваженнями та пропозиціями до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «План зонування території с. Наумівка Корюківського району Чернігівської області» (розробник ДП «ДІПРОМІСТО», м. Київ) звертатися до Корюківської міської ради за адресою: 15300, Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, тел. (04657) 2-13-79 у строк до 12 червня 2020 року.

Пропозиції подаються в письмовій формі.

Відповідальний: Єрмоленко Яна Сергіївна.