До уваги жителів громади!

27.05.2020

Керуючись ст. ст. 19, 21 Закону України  «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постановою КМУ від  25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні»,

повідомляємо про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, яка складається із земельних ділянок  сільськогосподарського призначення орієнтовними площами 20,8 га та 43,5 га, які  розташовані на території Савинківської  сільської ради за межами населених пунктів села Савинки та села Бурківка (старе найменування село Червоний Довжик) Корюківського району Чернігівської області  зі зміною їх цільового призначення, для розміщення, експлуатації  та обслуговування основних, підсобних і  допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами», розроблений відповідно до розпорядження голови Корюківської РДА №38 від 06.02.2018 року  та «Детальний план території земельної ділянки, яка складається із земельних ділянок  сільськогосподарського призначення орієнтовними площами 46,6 га та 5,0 га, які  розташовані за межами населеного пункту села Самотуги на території Корюківської міської ради Корюківського району Чернігівської області  зі зміною їх цільового призначення, для розміщення, експлуатації  та обслуговування основних, підсобних і  допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами»,  розроблений відповідно до розпорядження голови Корюківської РДА №37 від 06.02.2018 року.

Мета розробки –  визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок за межами населеного пункту з метою розміщення, експлуатації  та обслуговування основних, підсобних і  допоміжних будівель та споруд, що пов’язані з користуванням надрами.

Розробник – Фізична особа-підприємець Травка Віталій Андрійович .

Розгляд містобудівної документації  відбудеться 8 червня 2020 року об 11.00 в приміщенні Корюківської міської ради.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися  за посиланнями:

Савинки – Ситуаційна схема

Савинки-І – Схема розташування території у планувальній структурі району

Савинки-І – План існуючого використання території. Опорний план. Схема існуючих планувальних обмежень І

Савинки-І – Схема прогнозованих планувальних обмежень. Проектний план

Савинки-ІІ – План існуючого використання території. Опорний план. Схема існуючих планувальних обмежень

Савинки-ІІ – Схема розташування території у планувальній структурі району

Савинки-ІІ – Схема прогнозованих планувальних обмежень. Проектний план

Самотуги – Ситуаційна схема

Самотуги-І – План існуючого використання території. Опорний план. Схема існуючих планувальних обмежень

Самотуги-І – Схема прогнозованих планувальних обмежень. Проектний план

Самотуги-І – Схема розташування території у планувальній структурі району