Конституція – правовий оберіг держави

26.06.2020

28 червня наша країна відзначає День Конституції – Основного Закону України, який був прийнятий 24 роки тому.

Це не лише Закон законів, це основа подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як гарант незалежності й соборності України.

Цього року захід, присвячений знаменній даті, пройшов у стислому форматі, у зв’язку з карантинними обмеженнями. В міській публічній бібліотеці провели екскурс в історію, згадали передумови прийняття Закону та його основні положення. З прийдешнім святом присутніх привітав голова райдержадміністрації Володимир Полубень, голова районної ради Віктор Чернуха, перший заступник міського голови Олександр Савченко.

За вагомий внесок у життя та розвиток країни, високий професіоналізм у роботі та особливі заслуги перед Батьківщиною представники громадськості, працівники підприємств, установ, організацій нагороджені відзнаками міської, районної рад та райдержадміністрації.

Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

Кир’ян Юлія Михайлівнавчитель математики та інформатики Корюківської гімназії Корюківської міської ради

– Гунара Сергій Анатолійовичветеран праці, член Ради первинної ветеранської організації АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»

Лебех Віктор Миколайовичпідполковник поліції,заступник начальника Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції – начальник слідчого відділення ГУНП в Чернігівській області

Почесною грамотою районної ради нагороджені:

Витрикуша Андрій Ігорович – капітан поліції, старший оперуповноважений сектору кримінальної  поліції Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Чернігівській області

– Оряп Анна Олександрівна – головний спеціаліст персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації

Почесною грамотою районної державної адміністрації  нагороджені:

– Супруненко Валентина Андріївна – жителька с.Перелюб, мати загиблого на сході країни захисника незалежності та цілісності України Андрія Супруненка

– Вахненко Людмила Миколаївна – головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради