Шановні жителі Корюківської громади!

28.06.2020

Вітаємо вас з Днем Конституції України, Днем молоді, молодіжних і дитячих громадських організацій!

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував права та свободи, наблизив до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової країни. Сьогодні Україна – прогресивна держава, історію якої творить активна та ініціативна молодь, спираючись на мудрість і досвід поколінь.

Щиро дякуємо всім, хто своєю активною громадянською позицією впевнено рухає українців до європейської демократичної спільноти, розвиває молодіжний і громадський простір. Зичимо мудрості і далекоглядності, високих досягнень, нових ініціатив і звершень заради реалізації принципів Конституції – народовладдя, гуманізму та законності.

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради