Восени жителі Корюківської ОТГ голосуватимуть за проекти бюджету участі

28.07.2020

Експертна комісія розглянула 15 громадських проектів, що надійшли до міської ради в рамках бюджету участі-2021.

Протягом двох днів автори презентували свої напрацювання, роз’яснювали деталі їх реалізації, отримували рекомендації від комісії щодо можливого вдосконалення проектів.

За результатами розгляду п’ять проектів одразу були допущені до голосування: Продовжити читання “Восени жителі Корюківської ОТГ голосуватимуть за проекти бюджету участі”

Повідомлення про оприлюднення документів державного планування

28.07.2020

Корюківська міська рада оприлюднює документи державного планування «Генеральний план с. Наумівка Корюківського району Чернігівської області», звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі Генерального плану та «План зонування території с. Наумівка Корюківського району Чернігівської області» Продовжити читання “Повідомлення про оприлюднення документів державного планування”

28 липня – День Хрещення України-Руси

28.07.2020

Приймаючи християнство за основну релігію, Володимир Великий визначив майбутню долю всієї Східної Європи і сучасної України зокрема.

Прийняття князем Володимиром у 988 році християнства стало для Руси-України цивілізаційним вибором. Адже нівелювалися родоплемінні культурно-релігійних особливості та впроваджувався єдиний для держави «моральний кодекс» – християнське віровчення. Продовжити читання “28 липня – День Хрещення України-Руси”

До уваги представників громадських інституцій ветеранів – учасників АТО/ООС

28.07.2020

Запрошуємо усі зацікавлені громадські інституції ветеранів АТО/ООС Чернігівської області долучитися до роботи Координаційної ради ветеранів.

Засідання робочої групи ветеранів АТО/ООС щодо створення Координаційної ради ветеранів АТО/ООС при Чернігівській обласній державній адміністрації раніше відбулося в облдержадміністрації.

У засіданні взяли участь представники всеукраїнських, місцевих та районних громадських організацій та органів влади: Продовжити читання “До уваги представників громадських інституцій ветеранів – учасників АТО/ООС”

“Що треба знати про місцеві вибори 2020?” – АМУ 29 липня проводить вебінар

28.07.2020

29 липня Асоціація міст України проведе вебінар, присвячений новелам виборчого законодавства щодо місцевих виборів. Захід організовано в рамках проєкту ПУЛЬС, який реалізує АМУ за підтримки USAID. Продовжити читання ““Що треба знати про місцеві вибори 2020?” – АМУ 29 липня проводить вебінар”