Карантинні обмеження продовжуються. Нагадуємо про важливість дотримання протиепідемічних заходів

03.07.2020

На засіданні комісії міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянули питання виконання заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території населених пунктів Корюківської  міської ради.

Враховуючи рекомендації відповідної районної комісії, постанови КМУ, комісія вирішила рекомендувати обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної  діяльності до 22.00 години.

Також нагадуємо, що постановою КМУ від 20.05.2020 року № 392 передбачені певні обмеження, яких необхідно дотримуватися:

– перебувати в громадських будинках i спорудах, громадському транспорті у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

– перебувати на вулицях з документами, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

– відвідувати заклади освіти її здобувачами в групах не більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні;

– проводити масові (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, релігійні, рекламні та інші ) заходи за участю не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захiд проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід.

Зазначені міри вживаються з метою дотримання санітарно-епідеміологічних норм щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції  на території населених пунктів Корюківської  міської ради

Липень 2020