Корюківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

29.07.2020

Інформація Корюківської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

1. Найменування об’єкта малої приватизації: громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами.

Місцезнаходження об’єкта приватизації: вул. Лісового П., 50Б, с.Бреч, Корюківський район, Чернігівська область.

1. Найменування об’єкта малої приватизації: котельня, нежитлова будівля.

Місцезнаходження об’єкта приватизації: вул. Г.Костюк, 22а, м. Корюківка, Чернігівська область.

1. Найменування об’єкта малої приватизації: нежитлова будівля.

Місцезнаходження об’єкта приватизації: вул. Бульварна, 13Б, м. Корюківка, Чернігівська область.

Балансова вартість об’єктів приватизації станом на 01.07.2020 р. – 0,00 грн.

Балансоутримувач Корюківська міська рада

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Наявність об’єкта, що містить державну таємницю (так, ні) : ні.

Дата оцінки: орієнтовно 31.07.2020 року.

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна  пропозиція  претендента  подається  за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті  і  має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання   робіт.

Строк виконання робіт – до 7 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Документи на участь у конкурсі подаються до Корюківської міської ради за адресою: м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 до 16.00 год. 10.08.2020 року.

Конкурс відбудеться 14.08.2020 року о 10.00 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Телефон для довідок (04657) 2-13-79.

Липень 2020