Корюківська громада стала півфіналістом програми DOBRE

06.08.2020

Корюківська ОТГ бере участь у Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Наразі громада ввійшла до півфіналу конкурсу, який проводиться серед громад Чернігівської, Чернівецької та Запорізької областей. Наступним етапом буде співбесіда і виконання практичного завдання. Продовжити читання “Корюківська громада стала півфіналістом програми DOBRE”

Вітання працівникам ветмедицини з нагоди професійного свята

06.08.2020

9 серпня працівники ветеринарної медицини відзначають професійне свято. Сьогодні кращих представників Корюківської районної державної лікарні ветеринарної медицини та районного управління Головного управління Держпродспоживслужби відзначили грамотами міської, районної рад, райдержадміністрації, профспілкової організації. Продовжити читання “Вітання працівникам ветмедицини з нагоди професійного свята”