13.08.2020

1. Назва об’єкта: меліоративні системи
Адреса об’єкта оцінки: на території  Брецького старостинського округу Корюківської міської ради
Балансова (залишкова) вартість: 0,00 грн. Продовжити читання “Міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення визначення технічного стану нерухомого майна”

Корюківська ОТГ проходить ІІ етап відбору в рамках програми USAID «DOBRE»

13.08.2020

Корюківська міська рада продовжує свою участь у Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».
Сьогодні команда з Корюківки у складі представників бізнесу, громадськості, депутатського корпусу, молоді, спеціалістів міської ради на чолі з головою Ратаном Ахмедовим взяли участь у співбесіді з координаторами Програми.

Продовжити читання “Корюківська ОТГ проходить ІІ етап відбору в рамках програми USAID «DOBRE»”