21.08.2020

Сьогодні керівники міста і району разом з народним депутатом України Максимом Зуєвим та громадськістю віддали шану мужності і героїзму військовослужбовців, які захищали незалежність і територіальну цілісність України, а також вшанували пам’ять жертв Корюківської трагедії, поклавши квіти до пам’ятних знаків. Продовжити читання “З нагоди Дня незалежності вшанували пам’ять захисників України і жертв війни та згадали історію української національної валюти”

Почесні відзнаки до Дня незалежності України – кращим представникам галузей

21.08.2020

Цього року Україна відзначає 29-ту річницю своєї незалежності. Історична подія, яка відбулася 24 серпня 1991 року, докорінно змінила долю країни, що прагнула бути вільною і суверенною.

Відтоді щороку День незалежності України для нашої нації є знаменною і символічною датою, яка об’єднує українців. І щороку ми віддаємо шану та вдячність тим, хто робить вагомий внесок у розвиток усіх сфер життя країни. Розвиваючи свої міста і містечка, селища і села, ми рухаємо вперед цілу країну. Продовжити читання “Почесні відзнаки до Дня незалежності України – кращим представникам галузей”

Корюківська міська рада компенсуватиме доплату за соціальні послуги

21.08.2020

Рішення «Про деякі питання надання соціальних послуг» ухвалили депутати міської ради на засіданні 40-ї сесії. Згідно з ним, з 1 вересня цього року комунальні організації, установи і заклади міської ради, що надають соціальні послуги громадянам, надаватимуть їх безоплатно. Витрати з надання соцпослуг особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах компенсуватимуться з міського бюджету. Продовжити читання “Корюківська міська рада компенсуватиме доплату за соціальні послуги”

На базі Корюківської ЗОШ №1 функціонуватиме студія з робототехніки

21.08.2020

Депутатами міської ради прийняте рішення щодо фінансування у 2020-2021 навчальному році за рахунок коштів місцевого бюджету Студії з робототехніки, яка функціонуватиме в першій міській школі.

Студія створюється з метою залучення учнів шкіл до технічної творчості, розвитку їх індивідуальних здібностей. Очікується, що робота студії розширить обсяг знань дітей, покращить допрофесійну підготовку, сприятиме здоровій і змістовній організації вільного часу. Продовжити читання “На базі Корюківської ЗОШ №1 функціонуватиме студія з робототехніки”