Вітання працівникам ветмедицини з нагоди професійного свята

06.08.2020

9 серпня працівники ветеринарної медицини відзначають професійне свято. Сьогодні кращих представників Корюківської районної державної лікарні ветеринарної медицини та районного управління Головного управління Держпродспоживслужби відзначили грамотами міської, районної рад, райдержадміністрації, профспілкової організації.

Вручення відзнак відбулося під час зустрічі з трудовими колективами за участі міського голови Ратана Ахмедова та першого заступника голови райдержадміністрації Анжели Ющенко. Працівникам дякували за сумлінну працю, бажали подальших трудових успіхів. За злагоджену роботу подякували колегам і керівники установ Олександр Ващенко та Андрій Аухімік.

Почесною грамотою міської ради нагороджена:

– Богдан Тетяна Петрівна – заступник начальника лікарні, завідувач протиепізоотичного відділу районної державної лікарні ветеринарної медицини

Почесною грамотою районної ради нагороджені:

Байда Петро Ростиславович – фельдшер ветеринарної медицини районної державної лікарні ветеринарної медицини

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджена:

– Клименко Людмила Петрівна – ветеринарний санітар Олександрівської дільниці ветеринарної медицини

Почесною грамотою Чернігівського обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу нагороджена:

– Вовся Світлана Григорівна – санітар ветмедицини районної державної лікарні ветеринарної медицини,

Почесною грамотою райкому профспілки працівників агропромислового комплексу  нагороджені:

– Скачко Олег Миколайович –  водій районної державної лікарні ветеринарної медицини;

– Устименко Володимир Ілліч –  санітар ветмедицини  Перелюбської дільничної   лікарні ветеринарної медицини