Вітання з професійним святом корюківським рятівникам

17.09.2020

Cпівробітників та ветеранів рятувальних служб вітали з нагоди професійного свята. Ризикуючи власним життям, приймаючи відповідальні рішення в екстремальних ситуаціях, вони першими приходять на допомогу та рятують життя.

Кращих представників місцевих пожежно-рятувальних підрозділів відзначили почесними грамотами міської, районної ради та райдержадміністрації.

Дякували на заході і ветеранам служби, які велику частину свого життя присвятили почесній місії – спасінню людських життів. У свою чергу,  колишні пожежники висловили вдячність місцевій владі за підтримку роботи служби і побажали колективу злагодженої роботи. Продовжити читання “Вітання з професійним святом корюківським рятівникам”

Вітаємо представників рятувальних служб з професійним святом!

17.09.2020

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку ви робите щодня, нерідко ризикуючи власним життям. Продовжити читання “Вітаємо представників рятувальних служб з професійним святом!”