День працівника лісу – з відзнаками кращим лісівникам

18.09.2020

У неділю, 20 вересня, професійне свято відзначають працівники лісового господарства та деревообробної промисловості. На території Корюківської ОТГ є потужні підприємства-представники галузі: товариство з обмеженою відповідальності «СЛАВ ФОРЕСТ», державне підприємство «Корюківське лісове господарство» та районне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Корюківкаліс».

На урочистих зборах у трьох підприємствах трудові колективи привітали представники влади: міський голова Ратан Ахмедов, голова районної ради Віктор Чернуха, голова райдержадміністрації Володимир Полубень та перший заступник міського голови Олександр Савченко. Керівники підприємств підбили підсумки роботи за 8 місяців поточного року, дякували колегам за досягнення, здобуті завдяки сумлінній праці працівників, яких сьогодні і відзначили почесними грамотами та подяками.

Почесною грамотою міської ради нагороджені:

Устименко Сергій Михайлович – майстер лісу Корюківського лісництва ДП «Корюківське лісове господарство».

Спасібко Сергій Володимирович – головний інженер РКСЛП «Корюківкаліс».

Хоменко Юрій Анатолійович – стропальник РКСЛП «Корюківкаліс».

Луценко Віктор Миколайович – верстатник деревообробних верстатів 4 розряду дільниці деревопереробки ТОВ «СЛАВ ФОРЕСТ».

Почесною грамотою районної ради нагороджені:

Сірий Павло Сергійович – лісник обходу №2 РКСЛП «Корюківкаліс».

Радченко Денис Віталійович – вальник лісу РКСЛП «Корюківкаліс».

Мацко Андрій Олександрович – майстер цеху переробки деревини  РКСЛП «Корюківкаліс».

Дуденко Анатолій Григорович – водій крана автомобільного РКСЛП «Корюківкаліс».

Лізунков Євген Анатолійович  – верстатник цеху переробки деревини ДП «Холминське лісове господарство».

Петренко Сергій Володимирович – тракторист ДП «Корюківське лісове господарство».

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

Мироненко Володимир Олександрович – головний механік ДП «Корюківське лісове господарство».

Верещако Анатолій Олександрович – лісник обходу №13 РКСЛП «Корюківкаліс».

Мисник Володимир Вікторович – верстатник РКСЛП «Корюківкаліс».

Олійник Василь Володимирович – лісник Перелюбського лісництва ДП  «Холминське  лісове господарство».

Іваненко Алла Олексіївна – верстатник деревообробних верстатів 2 розряду дільниці переробки ТОВ «СЛАВ ФОРЕСТ».

Губенко Олексій Анатолійович – верстатник деревообробних верстатів 4 розряду дільниці переробки ТОВ «СЛАВ ФОРЕСТ».

За високий професіоналізм і сумлінну працю працівники також були нагороджені відзнаками обласного рівня та від підприємств.