Сьогодні – День фізичної культури і спорту!

12.09.2020

Вітаємо всіх, для кого фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя.

Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Спорт – це гарний шанс самореалізуватися, доказом чого є численні перемоги в спорті наших земляків.

Дякуємо всім, хто популяризує здоровий спосіб життя: вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху. Вдячність вам за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Спортсменам зичимо наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

За вагомий внесок у розвиток спортивного руху Корюківської міської територіальної громади та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджений:

– Ющенко Борис Михайлович – учасник змагань з гирьового спорту,  призер Першого відкритого чемпіонату області з гирьового спорту

Вересень 2020