Ветеранів Корюківщини привітали зі святом

01.10.2020

Сьогодні, 1 жовтня, своє свято відзначають люди поважного віку. Це можливість вкотре сказати теплі слова ветеранам, щиро подякувати за багаторічну сумлінну працю та самовідданість, віддати шану життєвому і професійному досвіду.

У Корюківському районі проживає близько 9 тисяч людей поважного віку, кожен з яких пройшов довгий і цікавий, часом і нелегкий життєвий шлях. Це учасники Другої світової війни (яких залишилося 6 чоловік), учасники і діти війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС та інші. Продовжити читання “Ветеранів Корюківщини привітали зі святом”

30 вересня завершилося голосування за громадські проекти Корюківської ОТГ

01.10.2020

Наразі розпочатий підрахунок голосів експертною комісією. Зважаючи на значну активність жителів громади, які віддали свої голоси за вподобані проекти (у минулому році проголосували 2305 громадян, у цьому – близько 6 тисяч), підрахунок триватиме до 7 жовтня 2020 року. Продовжити читання “30 вересня завершилося голосування за громадські проекти Корюківської ОТГ”