На Чернігівщині встановлено нове епідемічне зонування. Корюківщина у “жовтій” зоні

12.10.2020

З 12 жовтня в Україні діють нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні, що відбулося 9 жовтня, затвердила рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Згідно з цим рішенням у Чернігівській області до “помаранчевої” зони віднесені міста Чернігів та Ніжин, райони – Бахмацький, Варвинський та Носівський.

У “жовтій” зоні опинилися місто Прилуки та Бобровицький, Борзнянський, Козелецький, Коропський, Корюківський, Куликівський, Менський, Ніжинський, Ріпкинський, Сосницький, Срібнянський та Чернігівський райони.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Нагадаємо, які правила та обмеження встановлюються відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на територіях.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації