Шановні освітяни Корюківщини!

04.10.2020

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Це свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Ми пишаємося нашими досягненнями в освіті. Якісна підготовка випускників шкіл, перемоги школярів на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта постійно підвищує свої якісні показники.

Дякуємо за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі працівникам дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, які спільними зусиллями виховують і навчають дітей, розвивають таланти.

Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Зичимо натхнення, миру, добра і родинного затишку.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради