Вітаємо колектив і ветеранів праці АТ «Слов’янські шпалери – КФТП» з професійним святом!

17.10.2020

Багаторічна історія найбільшого бюджетоутворюючого підприємства Корюківщини, постійний розвиток і вдосконалення, використання новітніх технологій та розширення асортименту продукції утримують АТ «Слов’янські шпалери – КФТП» серед флагманів виробництва. Все це завдяки злагодженій роботі керівництва і високій професійній майстерності фахівців.

Щиро дякуємо колективу підприємства і тим, хто сумлінно працював у цій галузі протягом багатьох років.

Бажаємо і надалі примножувати трудові здобутки задля подальшого розвитку підприємства. Зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя і родинного благополуччя.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

З нагоди Дня працівників целюлозно-паперової промисловості, за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

– Петрик Дмитро Валерійович – гравер друкарських форм дільниці друкарських форм АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»;

– Марченко Олександр Григорович – інженер-технолог служби головного технолога виробництва шпалер АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»;

– Коненко Андрій Сергійович – машиніст шпалерно-друкарської машини виробництва шпалер АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»;

– Заяць Микола Миколайович – машиніст шпалерно-друкарської машини виробництва шпалер АТ «Слов’янські шпалери – КФТП».

Почесною грамотою Корюківської райдержадміністрації нагороджені:

Панкратьєва Світлана Олександрівна – дизайнер дільниці дизайну АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»;

Комач В’ячеслав Миколайович – інженер-конструктор ремонтно-монтажної дільниці АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»;

Романчук Віталій Олександрович – головний технолог виробництва шпалер АТ «Слов’янські шпалери – КФТП».