13.11.2020

У Чернігівській області на період карантину працюють телефонні „гарячі лінії” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення.
Завдяки цьому соціальному онлайн-сервісу структурні підрозділи з питань соціального захисту населення зможуть оперативно визначати потреби для надання допомоги та соціальних послуг людям, які її потребують. Продовжити читання “У період карантину для надання адресної допомоги людям, які її потребують, працюють „гарячі лінії””

13.11.2020

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглянули та подали на затвердження сесії проєкти міських цільових програм розвитку спорту, оздоровлення та відпочинку дітей, національно-патріотичного виховання, підтримки дітей, батьки яких загинули або отримали інвалідність під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), у закладах освіти Корюківської міської ради на 2021-2023 роки, шкільного харчування. Продовжити читання “Карантинні обмеження та міські цільові програми: відбулося чергове засідання виконкому”