Перша сесія Корюківської міської ради восьмого скликання відбудеться 2 грудня

25.11.2020

Відповідно до Постанови Корюківської міської територіальної виборчої комісії, у зв’язку з закінченням виборчого процесу та реєстрацією новообраних депутатів Корюківської міської ради, засідання першої сесії міської ради восьмого скликання заплановане на 10.00 годину 2 грудня в приміщенні Корюківської районної ради. Продовжити читання “Перша сесія Корюківської міської ради восьмого скликання відбудеться 2 грудня”

25.11.2020
28 листопада – 87-мі роковини Голодомору – геноциду Українського народу, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково, українську національну групу.

Продовжити читання “Збережи правду! Збережи пам’ять! Триває інформаційна кампанія до 87-х роковин Голодомору”