Листопад 2020

Корюківська громада стає учасником програми DOBRE!

06.11.2020

За результатами конкурсу, проведеного програмою DOBRE, Корюківську ОТГ відібрали для участі в четвертій когорті програми.

Відтак, невдовзі громада братиме участь у ряді заходів, які надає програма своїм партнерам.

Нагадаємо, що Корюківська ОТГ з червня 2020 року успішно проходила всі етапи відбору і стала однією зі 100 громад України, які співпрацюють з проектом «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що реалізується Агентством США з міжнародного розвитку USAID:

– міською радою була подана заявка на участь, яка містила статистичну інформацію по всіх сферах життєдіяльності громади;

– представники міської ради, громадськості, бізнесу, депутатського корпусу та молодіжного середовища пройшли співбесіду з координатором програми;

– ініціативна група розробила анкету і провела опитування серед жителів громади щодо оцінки стану справ і бачення подальшого розвитку території.

Дякуємо всім, хто долучився до опитування!

Працюємо разом для покращення управління громадою, підвищення якості надання послуг громадянам, стимулювання економічного зростання та залучення громадян до прийняття рішень.