Листопад 2020

Радіодиктант національної єдності

04.11.2020

У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.

Цьогоріч ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності відбудеться 9 листопада о 9:00.

Підготовку диктанту доручили трьом фахівцям – текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович, науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко, а читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.

Трансляція відбудеться:

– радіо — Українське радіоРадіо Культура;

– телебачення — UA: ПЕРШИЙUA: КУЛЬТУРА та регіональне суспільне телебачення;

– інтернет — ютуб-канал та фейсбук-сторінка UA: Українське радіо.

Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.