«Вільні творити майбутнє» – стартувала кампанія і заходи до Дня Гідності та Свободи

19.11.2020

Під таким гаслом цього року відзначається День Гідності та Свободи – дата, що символізує цінності, за які українці боролися протягом усіх віків і готові відстоювати нині.

Попри різні політичні погляди, українці вміють об’єднуватись задля відстоювання основних цінностей. Їх прагнення свободи пробуджує гідність.

Так було у 2004 році під час Помаранчевої Революції та у 2013–2014 роках під час Революції Гідності. Саме у 2013 році розпочався новий відлік в історії України, який ознаменував прагнення українців створити європейську державу. Майдан дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфери, розбудови вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей.

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь.

Євромайдан – це про зміну свідомості українців й соціальну зрілість та відповідальність. Ті події змінили не тільки нашу історію, вони – живе нагадування, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави.

Команда Національного музею Революції Гідності, який став ініціатором цьогорічної інформаційної кампанії, закликає користувачів соцмереж долучатися до флешмобу #бути_гідним. Під цим хештегом можна ділитися спогадами і роздумами про Помаранчеву революцію та Революцію Гідності

15 грудня о 14.00 год. у сесійній залі Корюківської міської ради відбудеться засідання чергової другої сесії міської ради восьмого скликання

Листопад 2020