Листопад 2020

Звіт про виконання бюджету, додаткові кошти на лікування коронавірусної інфекції та призупинення роботи дитсадка: відбулося чергове засідання виконкому

03.11.2020

На черговому засіданні виконкому заслухали звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року та прийняли рішення винести звіт на затвердження чергової сесії. Також рішенням виконкому спрямували субвенцію районного бюджету в розмірі 150 тис.грн на утримання Центру надання соціальних послуг та на фінансування підвозу учнів до шкіл Корюківської ОТГ.

Виконком прийняв рішення в рамках заходів по запобіганню поширенню коронавірусної інфекції.

Так, у зв’язку з загостренням епідситуації в міському ДНЗ «Веселка» (зростання захворюваності персоналу) виконком прийняв рішення тимчасово призупинити роботу закладу з 3 по 16 листопада. Цим же рішенням визначили  особливості навчально-виховного процесу на території Корюківської міської ради. Відтепер, у разі погіршення епідемічної ситуації в закладах освіти громади, керівники закладів уповноважуються запроваджувати для працівників іншу форму роботи відповідно до норм трудового законодавства та змінювати форму навчального процесу на дистанційну.

Рішенням виконкому були виділені додаткові кошти з міського бюджету в сумі 300 тис.грн для створення резерву ліків у Корюківській лікарні та Центрі первинної медико-санітарної допомоги для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Окрім іншого, прийняті рішення з майнових питань, щодо надання громадянам матеріальної допомоги та впорядкування адресного господарства.