Скликається друга сесія міської ради восьмого скликання

04.12.2020

15 грудня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової другої сесії міської ради восьмого скликання. Відповідне розпорядження підписав міський голова.

На розгляд сесії виносяться питання:

– Про міський бюджет на 2021 рік.

– Про звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року. Продовжити читання “Скликається друга сесія міської ради восьмого скликання”

Відзначили діяльність волонтерів Корюківки

04.12.2020

Напередодні Міжнародного дня волонтера корюківців з активною життєвою та громадською позицією відзначили Почесними грамотами міської ради та райдержадміністрації.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху тим, хто не шкодує власних сил і часу для благодійних справ, подякували міський голова Ратан Ахмедов і голова райдержадміністрації Володимир Полубень. Продовжити читання “Відзначили діяльність волонтерів Корюківки”