Асоціація міст намагається зберегти для громад Чернігівщини акциз на пальне.

11.12.2020

Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального. Продовжити читання “Асоціація міст намагається зберегти для громад Чернігівщини акциз на пальне.”

До уваги суб’єктів господарювання!

11.12.2020

Корюківська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості інформує, що 10.12.2020 набрав чинності Закон України від 04 грудня 2020 року № 1071-ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2». Продовжити читання “До уваги суб’єктів господарювання!”