16.12.2020

Рада затвердила виконавчий комітет Корюківської міської ради у складі 33 осіб та утворила ще 4 старостинські округи, при цьому ліквідувала 6 сільських рад. На посади старост затверджені:

– Мисник Віктор Дмитрович – староста Охрамієвицького старостинського округу;

– Циклаурі Юрій Муссович – староста Перелюбського старостинського округу; Продовжити читання “Про оновлений виконавчий комітет, старостинські округи, майнові та земельні питання – на другій сесії 8 скликання”

Депутати ухвалили міський бюджет на 2021 рік

16.12.2020

Засідання чергової другої сесії міської ради розпочалося з блоку бюджетних питань. Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року та внесли зміни до бюджету на поточний рік. Далі ухвалили міський бюджет на 2021 рік і затвердили мережу розпорядників та одержувачів коштів місцевого бюджету Корюківської міської ради. Продовжити читання “Депутати ухвалили міський бюджет на 2021 рік”