Щиро вітаємо з прийдешніми святами: Новим роком та Різдвом Христовим!

31.12.2020

З завершенням 2020 року ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Це гарний привід згадати все, що вдалося і чого ще не вдалося досягти.

Бажаємо жителям громади і всім українцям з вірою та оптимізмом розпочати рік новий, щоб усі незавершені справи успішно реалізувалися, а невичерпна енергія спонукала рухатися вперед до нових цілей. Продовжити читання “Щиро вітаємо з прийдешніми святами: Новим роком та Різдвом Христовим!”

Керівники ОСББ Корюківки навчалися організовувати діяльність ОСББ

31.12.2020

Проєкт ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» сприяє створенню та діяльності ОСББ.

За допомогою проєкту в Корюківці за два роки було створено шість об’єднань, які систематично навчаються як організовувати та покращувати свою роботу. Продовжити читання “Керівники ОСББ Корюківки навчалися організовувати діяльність ОСББ”

Про інвестиції та перспективи розвитку міста і району

Напередодні Нового року отримали постанову Верховної Ради України від 16 грудня 2020 року № № 1102-IX «Про зміну і встановлення меж міста Корюківки Корюківського району Чернігівської області», якою територію міста збільшено на 371 га і зараз вона становить 2010 га.
Міський голова Ратан Ахмедов та голова районної ради Віктор Чернуха обговорили плани подальшого розвитку міста, залучення інвестицій та додаткових ресурсів.

Продовжити читання “Про інвестиції та перспективи розвитку міста і району”