Грудень 2020

For The Visually Impaired Version

Місцевий економічний розвиток – основа успішної громади. Працюємо в напрямку його покращення разом з Програмою DOBRE

17.12.2020

Співпраця Корюківської міської ради з партнерами Програми DOBRE триває. Сьогодні відбулася координаційна онлайн-нарада з питань місцевого економічного розвитку (МЕР), в якій взяли участь представники міської ради, відповідальні за цей напрямок роботи. Місцевий економічний розвиток (LED) – це наступний компонент, який полягає у створенні сприятливого економічного середовища для розвитку підприємництва у громаді, залучення інвестицій та ін.

Разом з експертом програми Віталієм Юрківом та програмним спеціалістом Наталією Сафроновою обговорили основні заходи та інструменти ефективної реалізації і покращення економічного розвитку на місцевому рівні, ознайомилися з прикладами впровадження проєктів МЕР іншими громадами-учасниками Програми.

Приклад створення бізнес інкубатора Галицинівською громадою в рамках участі в Програмі DOBRE

Учасники наради запланували подальшу роботу в цьому напрямку, що допоможе визначити пріоритети і сприятиме досягненню сталого економічного зростання в громаді. З цією метою до співпраці будуть задіяні представники влади, бізнесу, молодіжного середовища, освітньої галузі.