Про оновлений виконавчий комітет, старостинські округи, майнові та земельні питання – на другій сесії 8 скликання

16.12.2020

Рада затвердила виконавчий комітет Корюківської міської ради у складі 33 осіб та утворила ще 4 старостинські округи, при цьому ліквідувала 6 сільських рад. На посади старост затверджені:

– Мисник Віктор Дмитрович – староста Охрамієвицького старостинського округу;

– Циклаурі Юрій Муссович – староста Перелюбського старостинського округу;

– Рябець Петро Олександрович – староста Прибинського старостинського округу;

– Помаз Геннадій Олексійович – староста Рибинського старостинського округу.

На території всіх ліквідованих сільських громад буде збережено всі види публічних послуг, які надавали сільські ради, також пожежна охорона та служба благоустрою. Послуги з водопостачання здійснюватиме спеціалізоване комунальне підприємство.

Також в результаті ліквідації сільських рад, які відтепер входять до складу Корюківської міської ради, прийняли ряд майнових, земельних та організаційних рішень.