У Корюківській територіальній громаді діють пункти обігріву

15.01.2021

Від сьогодні в Україні очікується значне зниження температури: вночі до -12-18, місцями в північних областях до -21, вдень -10-16.

У зв’язку з цим, за інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації, в області розгорнуто 329 стаціонарних пунктів обігріву, які переважно розташовуються у приміщеннях адмінбудівель та медичних закладів.

На території Корюківської громади таких пунктів 18. Безпосередньо в Корюківці він розташовується в приміщенні центральної районної лікарні.

У пунктах обігріву громадяни можуть перечекати негоду, в разі необхідності отримати медичну допомогу.

Під час погіршення погодних умов та екстремального пониження температури повітря, пункти обігріву будуть переведені на цілодобовий режим роботи.

Як уберегтися від переохолодження, радить Центр громадського здоров’я України