У Корюківці вшанують пам’ять жертв трагедії 1943 року. АНОНС ЗАХОДІВ

25.02.2021

Цього року минають 78-мі роковини Корюківської трагедії – найбільшого злочину проти мирного населення в роки Другої світової війни на території Європи.

На знак скорботи за загиблими, 1 березня на території Корюківської громади оголошено днем жалоби, 2 та 9 березня – днями пам’яті. Відповідне розпорядження підписав міський голова Ратан Ахмедов.

Згідно з розпорядженням у ці дні слід забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, розташованих на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади. А також обмежити проведення концертно-розважальних заходів та звучання розважальної музики у закладах, розташованих на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади.

З метою вшанування пам’яті загиблих земляків, 2 березня відбудуться меморіальні заходи:

13:00 – 13:30 – мітинг-реквієм з вшанування жертв Корюківської трагедії (площа біля Корюківського історичного музею)

13:30 – 13:50 – відвідування експозиції, присвяченої Корюківській трагедії в Корюківському історичному музеї

14:10 – 14:30 – мітинг-реквієм з вшанування жертв Корюківської трагедії в урочищі «Гай»

Запрошуємо громадськість долучитися до заходів та нагадуємо про обов’язкове дотримання карантинних вимог.