Вшануємо пам’ять земляків – Віталія Гирича та Олега Науменка

14.02.2021

Шість років тому, у лютому на Корюківщину прийшли дві сумні звістки – в зоні АТО загинули наші земляки – Віталій Гирич з Корюківки та Олег Науменко з Холмів.

Віталій був призваний на військову службу в ЗСУ у квітні 2014 року. В зоні АТО був гранатометником-десантником. Загинув 14 лютого 2015 року через смертельне поранення внаслідок ворожого обстрілу. Похований в с.Трудовик Корюківського району.

Олег був направлений у зону проведення АТО у складі зведеного загону міліції Чернігівської області на початку лютого 2015 року. Через декілька днів отримав поранення, внаслідок якого помер 16 лютого в шпиталі м.Дебальцеве.

Похований у селищі Холми Корюківського району. Указами Президента України військовослужбовці нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеню (посмертно).

Пам’ятаємо наших земляків, пишаємося їх мужністю і героїзмом, дякуємо за захист Батьківщини. Шануємо їх світлу пам’ять.