Програма DOBRE надає підтримку громадам-партнерам у питаннях місцевого економічного розвитку

18.03.2021

Онлайн-засідання консультаційно-дорадчого органу з місцевого економічного розвитку Корюківської громади спільно з експертами Програми DOBRE відбулося 17 березня. Фахівчиня програми з даних питань Марія Порчук та спеціаліст з МЕР Віталій Юрків ознайомилися з процесом економічного розвитку громади, надали рекомендації та проконсультували щодо подальшої діяльності робочої групи, визначення її завдань та напрямків роботи.

Все це буде регулюватися Положенням про консультативно-дорадчий орган (робочу групу), яке виноситиметься на розгляд сесії міської ради.

Також члени групи заповнять анкету, яка визначить готовність громади до подальшого економічного розвитку.

Координувала онлайн-зустріч програмний спеціаліст Програми DOBRE регіонального офісу в м.Чернігів Наталія Сафронова.

Протокол онлайн-зустрічі від 17.03.21