Березень 2021

For The Visually Impaired Version

Програма DOBRE проводить вимірювання спроможності Корюківської громади

03.03.2021

Фундаментальною основою для визначення напрямку руху розвитку громади є аналіз усіх сфер її життєдіяльності станом на сьогодні. Наразі такий аналіз Корюківської ТГ здійснює Програма ДОБРЕ, шляхом визначення індексу спроможності органу місцевого самоврядування.

Сьогодні, 3 березня, старший програмний спеціаліст Програми Наталія Сафронова у форматі співбесід з керівництвом, працівниками міської ради, старостами, представниками малого бізнесу, комунальної та молодіжної сфер, визначала сильні і проблемні сторони громади. Оцінка проводиться за чотирма компонентами: лідерство та управління, управління фінансами та бюджетом, надання послуг, участь громадськості.

Результатом оцінювання стане Дорожня карта з рекомендаціями щодо покращення показників громади у цих сферах. Після проробленої роботи за цією Дорожньою картою буде проведене повторне оцінювання, яке покаже, як змінилася наша громада.

Оцінювання проводиться в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).