Травень 2021

10 мільйонів – на медичне обладнання для Корюківської лікарні

26.05.2021

Сьогодні в рамках візиту народного депутата України Максима Зуєва до Корюківської громади відбулася зустріч з керівниками територіальних громад району та районної ради, під час якої обговорили актуальні питання подальшого розвитку громад та окреслили спільний план дій.

Однією з пріоритетних галузей, якій наразі приділяється особлива увага, є медична. Нещодавно, за поданням пропозицій народного депутата Уряду України, до міського бюджету Корюківки надійшла державна субвенція в розмірі 10 млн.грн. Кошти спрямуються на потреби районної лікарні для придбання апарату ШВЛ, автоклава, дефібриляторів, дозаторів лікувальних речовин та рентгенівської мамографічної системи. Це дозволить значно покращити медичні послуги, особливо – щодо лікування коронавірусу та діагностик онкозахворювань.

Серед питань, які обговорювалися на зустрічі, також були питання ремонту доріг.  Зокрема, розглянули перспективи продовження ремонту автомобільної дороги Р-83 на ділянці Сновськ-Корюківка-Холми-Семенівка. Це найбільш навантажена траса, яка сполучає північні громади Чернігівщини з районним та обласним центром. Наразі розробляється проєктно-кошторисна документація на ремонт цієї дороги. Голови громад озвучили свої пропозиції щодо пріоритетних ділянок ремонту, а також щодо необхідності відновлення штучних споруд на всій протяжності дороги.