До міської ради подані 11 громадських проєктів

12.05.2021

11 травня завершився прийом заявок на участь у міській програмі громадського бюджетування. Цього року бажаючих втілити в життя власні ідеї з розвитку громади виявилося 11: 5 з сіл та 6 з Корюківки. Деякі з проєктів подані вже не вперше. Тож пропонуємо попередньо ознайомитися з ініціативами земляків (за посиланням https://koryukivka-otg.ci.org.ua/) і починати визначатися з фаворитами. Продовжити читання “До міської ради подані 11 громадських проєктів”

До уваги жителів Корюківської громади!

12.05.2021

Повідомляємо, що з 14 травня по 4 червня 2021 року представники Корюківської територіальної громади будуть проводити опитування. Його метою є визначення громадської думки щодо якості послуг, які надаються в громаді (освітні, медичні, комунальні, адміністративні, соціальні та ін.).

Опитування в місті Корюківка будуть проводити інтерв’юери-представники молодіжного центру «КУБ», а в сільській місцевості – старости та діловоди відповідних старостинських округів.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 0638895799, Рябець Роман. Продовжити читання “До уваги жителів Корюківської громади!”

Шестеро жителів громади отримали штрафи за адміністративні правопорушення

12.05.2021

На черговому засіданні адміністративна комісія, що діє при виконкомі міської ради, розглянула 6 випадків адмінправопорушень громадян.

За вивезення відходів трави, гілля, а також побутового сміття у невстановлені місця двоє громадян повинні сплатити 340 та 1360 грн. відповідно. За неправдиві повідомлення до поліції двох жительок громади оштрафовано на загальну суму 2560 грн. Продовжити читання “Шестеро жителів громади отримали штрафи за адміністративні правопорушення”