27.05.2021

На дорозі Корюківка – Наумівка – Перелюб – Погорільці – Семенівка з під’їздом до с. Баранівка розпочато поточний середній ремонт.
Загалом заплановано відремонтувати відрізок ділянки протяжністю 5 кілометрів.

Наразі силами підрядної організації проводяться роботи: Продовжити читання “На ділянці дороги О250920 Корюківка – Наумівка – Перелюб – Погорільці – Семенівка розпочато ремонт”

Депутати міської ради внесли зміни до бюджету на позачерговій сесії

Згідно з рішенням шостої позачергової сесії будуть виділені кошти в сумі 221,2 тис.грн для придбання морозильника з ультра низькою температурою на потреби Корюківського відділу заготівлі крові. 300 тис.грн заплановані на поточний дрібний ремонт доріг по міських вулицях Соборна, Слов’янська, Франка, Вознесенська, Червонохутірська, Нова та Дудка. Продовжити читання “Депутати міської ради внесли зміни до бюджету на позачерговій сесії”