У Корюківській громаді працюють над розвитком молодіжного руху

20.05.2021

В рамках компоненту Програми DOBRE «Молодіжний працівник в ОТГ» сьогодні в міській раді відбулася презентація проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні». В контексті теми учнівська молодь та громадські активісти спільно з керівником проєкту Павлом Пущенком, експертом і тренером Андрієм Кужелем та Іриною Бондар розглянули основні інструменти участі молоді в прийнятті рішень громадою, обговорили аспекти розвитку громадських організацій та молодіжної політики.

Мета Програми «Молодіжний працівник ОТГ» – сформувати у представників громад основні теоретичні знання та практичні навички для формування та реалізації молодіжної політики, здійснення молодіжної роботи на рівні територіальної громади.