На Корюківщині відзначили професійну майстерність резервістів

26.05.2021

Два тижні на Чернігівщині тривали навчальні збори з територіальної оборони, в яких взяли участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги.

За цей період 167 окремий батальйон територіальної оборони, який дислокувався в  санаторії «Остреч» м.Мена, провів планові заняття з бойової підготовки, тренування штабів для відпрацювання охорони державного кордону, важливих об’єктів  та комунікацій, а також підтримання правового режиму воєнного стану на мирній території.

Сьогодні, в завершальний день тренувань, резервістів, які високопрофесійно проявили свої вміння і навички, відзначили нагородами.

Представники Чернігівської ОДА, керівники району та громад, військове керівництво і військові комісари районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки подякували резервістам за самовідданість і патріотизм.