«Конституції України – 25: хронологія та архівна хроніка»

17.06.2021

28 червня 2021 року Україна відзначатиме 25-ту річницю Конституції України, головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян. Ухвалення Верховною Радою України 1996 року Основного закону стало важливою віхою українського державотворення. Продовжити читання “«Конституції України – 25: хронологія та архівна хроніка»”

17.06.2021

Чергова зустріч робочої групи з експертами Радославом Шарлея та Андрієм Кавунцем відбулася в міській раді 16 червня. За їхньої підтримки в Корюківській громаді буде реалізований повний цикл стратегічного планування, який передбачає проведення п’яти зустрічей та формування стратегії громади.

Продовжити читання “Корюківська громада продовжує роботу над стратегічним плануванням спільно з експертами DOBRE”