У Корюківці вшанували пам’ять жертв війни

22.06.2021

Сьогодні в Україні проходять меморіальні заходи з нагоди Дня Скорботи. Саме 22 червня є датою, яка символізує біль за втратою наших співвітчизників під час бойових дій. Мільйони втрачених життів – це трагічні сторінки історії України. Поряд з тим – це мільйони прикладів героїзму і самовідданості, мужності та справжнього патріотизму, які заслуговують на довічну повагу і шану.    Продовжити читання “У Корюківці вшанували пам’ять жертв війни”

Щирі вітання Радченко Кулині Єлизарівні з нагоди 100-річчя

22.06.2021

Свій сотий день народження жителька села Забарівка Кулина Радченко відзначила 21 червня в колі рідних і близьких. Та за доброю традицією з привітаннями до довгожительки в місто Сновськ (де вона наразі проживає) завітали і представники громади: депутат обласної ради Олександр Левицький, староста Забарівського старостинського округу Володимир Козел та голова ветеранської організації Валентина Погребна. Привітали жінку з поважним ювілеєм і активні жителі Сновська разом з міським головою. Продовжити читання “Щирі вітання Радченко Кулині Єлизарівні з нагоди 100-річчя”