29.06.2021

Два свята, які цими вихідними відзначала вся Україна, для Корюківки стали особливо багатими на події.

Не завадила погода ані планам молоді, ані жителям і гостям міста побувати на святкуванні.

27 червня молодь громади почала з молодіжного КВІЗу єдності, волейболу та футболу. В молодіжному центрі грали в настільні ігри та зустрілися з фронтменом чернігівського гурту «ЖЕЛЕZЯКА». Продовжити читання “День молоді та День Конситуції України – насичені яскравими подіями свята, що об’єднують”

Незаконно отримані кошти доведеться повертати

29.06.2021

Про це попереджають безробітних у Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Безробітній особі доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в службі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або продовжує займатись підприємницькою діяльністю тощо. Продовжити читання “Незаконно отримані кошти доведеться повертати”

Корюківські рятувальники інформують і застерігають!

29.06.2021

Не дивлячись на мінливу погоду, в Україні зберігається пожежонебезпечний стан. Через високу температуру повітря в екосистемах можуть виникнути пожежі.  Нерідко причиною пожеж є людський фактор. Пожежники закликають дотримуватися правил поведінки з вогнем! Збережіть собі пам’ятки, щоб не нашкодити природі та людям. Продовжити читання “Корюківські рятувальники інформують і застерігають!”