Червень 2021

For The Visually Impaired Version

День молоді та День Конситуції України – насичені яскравими подіями свята, що об’єднують

29.06.2021

Два свята, які цими вихідними відзначала вся Україна, для Корюківки стали особливо багатими на події.

Не завадила погода ані планам молоді, ані жителям і гостям міста побувати на святкуванні.

27 червня молодь громади почала з молодіжного КВІЗу єдності, волейболу та футболу. В молодіжному центрі грали в настільні ігри та зустрілися з фронтменом чернігівського гурту «ЖЕЛЕZЯКА».

Приємним подарунком до свята стало відзначення високого рівня молодіжної роботи в Корюківці на обласному Форумі «Кращі практики молодіжної роботи Чернігівщини 2021»: молодіжна рада, «КУБ» та «Альтернатива» отримали відзнаки – «Оскари» молодіжної роботи.

Ввечері на центральній площі міста відбувся святковий концерт за участі місцевих артистів та запрошеного рок-гурту. Відзнаки за сумлінну працю, внесок у розвиток різних сфер життя міста і району отримали від міської, районної ради та райдержадміністрації представники різних професій, молодь, захисники України. Зі святом гостей привітали керівники міста і району. Феєричним завершенням вечора стало вогняне шоу.

А 28 червня представники Корюківки долучилися до встановлення рекорду України. В Чернігові розгорнули 200-метровий рушник єдності, в рамках святкування 25-ї річниці Конституції України та 30-ї річниці Незалежності. До виготовлення рушника, яке тривало два місяці, були задіяні громади області, в тому числі і Корюківська. Характерний для Чернігівщини орнамент технікою «вибійка» створювали на рушнику разом з колегами Алла Кун, Алла Сухомлин, Іван Приходько та Марина Шикалова.